از این وب سایت به صورت نامحدود و غیرفعال کسب درآمد کنید. (اطلاعات بیشتر)

کسب درآمد با تولید پاورپوینت

کسب درآمد با تولید پاورپوینت

 

یکی از بهترین و دلچسب ترین درآمد ها درآمد از اینترنت است. به عبارتی شما یک محصولی رو تهیه می کنی و داخل فروشگاه اینترنتی قرار می دی و میری می خوابی و وقتی بلند میشی می بینی محصولاتت به فروش رفته و پول به حسابت اومده, ولی زمانی با یک فروشگاه اینترنتی موفق خواهی داشت که هزینه های زیادی برای اون پرداخت کنی و در کارت هم خبره باشی ولی نباید ناامید شد فروشگاه ما به شما اجازه میده کسب درآمد با تولید پاورپوینت رو داشته باشید آن هم بدون هزینه کافیست فقط پاورپوینت تولید کرده و منتشر کنید.

 

کسب درآمد با تولید پاورپوینت

 

اگر دانشجویی یا بی کاری می تونی با تولید پاورپوینت و قرار دادن اون توی سایت ما به درآمد برسی طربقه کار جوریه که شما میای با ما ارتباط می گیری و یک دسته بندی رو توی سایت ما (خیلی بهتره از رشته و تخصص خودتون باشه) به دست می گیری و برای اون دسته بندی پاورپوینت ایجاد می کنی و برای ما ارسال می کنی و ما اون رو داخل سایت قرار می دیم. زمانی که پاورپوینت شما تایید بشه در سایت قرار خواهد گرفت و محصول شما در فروشگاه ۲۴ ساعته ای خواهد بود که هیچوقت بسته نمیشه. اینجاست که کاربرانی که به دنبال پاورپوینت آماده دانشجویی با این عناوین هستند به سایت آمده و پاورپوینت شما را خریداری می کنند و پس از خرید سود شما مشخص و قابل دریافت خواهد بود.

 

فایل های مورد نیاز برای درآمدزایی از پاورپوینت

 

اولین و مهمترین بخشی که میشه اون رو مشخص کرد پاورپوینت هست. شما باید یک پاورپوینت فوق حرفه ای طراحی کنید, پیشنهاد ما برای ایجاد یک پاورپوینت حرفه ای استفاده از قالب های خود سایت یا حداقل ایده گرفتن از اون هاست. از عنوان وب سایت مشخصه ما کار های حرفه ای می خوایم. خوب پس از اتمام پاورپوینت شما باید یک فایل متنی ایجاد کنید و صفحه به صفحه (به صورت مشخص در هر اسلاید) توضیحاتی در موردش بنویسید یعنی هر صفحه توضیحات خودش باشه و عنوانش هم مشخص باشه. بعد از اون یک دور باید پاورپوینت را ارائه بدید و صدای خودتون رو ضبط کنید و این صدا رو به همراه فایل متنی و پاورپوینت به صورت زیپ برای ما ارسال کنید. اگر پاورپوینت شما مورد تایید باشه به شما اطلاع داده میشه و در سایت قرار می گیره.

 

درآمدزایی شما و ما از فروش پاورپوینت

 

زمانی که پاورپوینت شما در سایت به فروش میره 70 درصد هزینه برای شما و 30 درصد هزینه برای ما محاسبه میشه. چرا این نرخ مشخص شده رو در ادامه توضیح می دیم. ببینید سایت ما هزینه های هاستینگ, تبلیغاتی و پشتیبانی رو داره که از شما هم هزینه ای نگرفته و فایلتون رو در سایت قرار داده زمانی که یک فروش انجام بشه 30 درصد فروش برای هزینه سایت برای ما و 70 درصد بقیه رو برای شما جدا می کنه. مثلا اگه محصول شما 20 هزار تومان باشه شما 14 هزار تومان و ما 6 هزار تومان دریافت می کنیم که البته برای محصول شما در سایت وقت گذاشته شده و توضیحاتی نوشته شده است که به این دلایل این هزینه ها حساب می شود. پس از خرید تا 24 ساعت بعد حساب کاربری شما در سایت واریز خواهد شد.

 

محاسبه حدودی درآمدزایی شما

 

فرض کنید شما در سایت ثبت نام کردید و حدود 100 پاورپوینت تولید و در سایت پروپوینت منتشر کردید. اگر در روز 20 پاورپوینت از شما خریداری شود در روز 280 هزار تومان درآمد داشته اید و اگر یک ماه در هر روز 20 پاورپوینت شما فروخته شود 8 میلیون و 400 هزار تومان درآمد خواهید داشت. توجه داشته باشید مشتریان پاورپوینت شما فقط در شهر خودتان نیست و تمامی مردم ایران می توانند به این سایت متصل شده و خرید را انجام دهند. لازمه بدونید که تولید 100 پاورپوینت به همین سادگی ها نیست و ممکنه حدود پنج یا شش ماه زمان ببره.

 

شروع کسب درآمد با تولید پاورپوینت

 

برای شروع کسب درآمد می توانید به بخش ثبت تیکت رفته و درخواست خود را با نام کسب درآمد با تولید پاورپوینت ایجاد کرده و اطلاعات خود را در تیکت ثبت کنید. درخواست شما پردازش می شود و در همان تیکت که در تیک های من در دسترس است به شما پاسخ داده می شود که مراحل فروشنده شدن شما را با هم پیش خواهیم برد.

 

آموزش ویدیویی کسب درآمد با تولید پاورپوینت

 

برای اینکه سوال یا مشکلی توی این زمینه پیش نیاد تصمیم گرفتم براتون آموزش ویدیویی تهیه کنم و خودم یک دور مراحل رو برای شما انجام بدم, پس ویدیو رو ببینید و اگه مشکلی توی روند کار داشتید با ما تماس بگیرید تا با هم مشکلتون رو برطرف کنیم.

 

توسط
تومان