از این وب سایت به صورت نامحدود و غیرفعال کسب درآمد کنید. (اطلاعات بیشتر)

درآمدزایی از فروش فایل پاورپوینت

درآمدزایی از فروش فایل پاورپوینت

 

یک راهکار عالی رو سایت پروپوینت برای شما آماده کرده است. اگر پاورپوینتی ساخته اید که آن را ارائه کردید و دیگر بدردتان نمی خورد می توانید اون رو به پروپوینت بفروشید و درآمدزایی از فروش فایل پاورپوینت داشته باشید. همانطور که در تصویر مشخص است به جای انداختن فایل در سطل زباله می توانید اون رو به سایت ما بفرستید و ما اون رو از شما خریداری کنیم.

 

درآمدزایی از فروش فایل پاورپوینت

 

بخوام خیلی کلی تر این موضوع رو براتون بیان کنم اینطوریه که هر شخصی بالاخره یک فایل پاورپوینت داشته که حالا یا از اون استفاده کرده یا نکرده. این فایل دیگه بدرد اون شخص نمی خوره ولی سایت ما که حرفه ای به دنبال ساخت و تولید پاورپوینت هست ممکنه این مطالب براش مفید باشه. ما سر حرفمون هستیم و ارزش پاورپوینت های شما رو می دونیم.

 

طریقه قیمت گذاری روی پاورپوینت

 

پاورپوینتی که توسط شما برای ما ارسال می شود تنها از لحاظ اطلاعاتی برای تولید پاورپوینت حرفه ای بدرد ما می خوره. البته ناراحت نشید اگر پاورپوینتی حرفه ای بود و دیدیم با خرید نمی توانیم هزینه آن را پرداخت کنیم آن را در سایت قرار داده و به کاربر به ازای هر فروش پورسانت می دیم. زمانی که پاورپوینتی دارای اطلاعات خیلی مفیدی بود ما ارزش بیشتری برای اون مشخص و هزینه بالاتری رو به شما پرداخت می کنیم. شیوه کار به کلی گونه ای است که شما فایل پاورپوینت رو برای ما ارسال می کنید ما اون رو آنالیز و قیمت گذاری می کنیم و هزینه پاورپوینت رو بهتون پرداخت می کنیم. البته از لحاظ هزینه خیالتان راحت ما به گونه ای ارزش گذاری می کنیم که کاربرانمان متضرر نشوند.

 

همدیگر رو دور نزنیم

 

این طرح که ارائه شده یک سری راه برای دور زدن داره من در بخش درآمدزایی از فروش فایل پاورپوینت این راه ها رو می گم تا یاد بگیرید ولی یه قراری با هم بزاریم. نباید دوتا دوست همدیگرو دور بزنن ما این طرح رو گذاشتیم تا شما کسب درآمد کنید, اون هم با فایل های بلااستفادتون. یکسری از دوستان میان پاورپوینت های در اینترنت رو برامون میفرستن, یکسری پاورپوینت های یک فرد دیگه ای رو برای مثال استادشون رو برامون میفرستن خوب ممکنه ما متوجه نشیم و هزینه رو بهشون پرداخت کنیم. با این کار ممکنه این طرح وب سایت آسیب ببینه و غیرفعال بشه لطفا با هم دوست و صادق باشیم.

 

همکاری و کسب درآمد با تولید پاورپوینت

 

اگر قصد کسب درآمد با ساخت پاورپوینت را دارید اینجا کلیک کنید.

 

طریقه ارسال پاورپوینت به پروپوینت

 

برای ارسال پاورپوینت به بخش ثبت تیکت رفته و با عنوان درآمدزایی از فروش فایل پاورپوینت اطلاعات خود را در تیکت جدید ثبت کنید و منتظر پاسخ ما از همان بخش باشید. اگر فایلتان از ۲ مگابایت بیشتر بود در یک آپلود سنتر آپلود و لینک دانلود را برای ما ارسال کنید.

 

اطلاعات خودتون رو وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.توسط
تومان