از این وب سایت به صورت نامحدود و غیرفعال کسب درآمد کنید. (اطلاعات بیشتر)

سفارش پاورپوینت اختصاصی

سفارش پاورپوینت اختصاصی

 

اگر یک بار هم با پاورپوینت کار کرده باشید برایتان این سوال پیش آمده که امکان دارد من سفارش پاورپوینت اختصاصی بدم و فرد دیگری برای من طراحی پاورپوینت رو انجام بده؟ بله این امکان به وجود آمده و وب سایت های خدماتی زیادی در حال حاظر با موضوعات متنوع این کار را برای شما انجام می دهند. وب سایت ما هم برای پروژه های پاورپوینت اعلام آمادگی می کنه و شما می تونید سفارش پاورپوینت اختصاصی دهید تا ما کار ها را برایتان انجام دهیم.

 

تولید پاورپوینت توسط فرد دیگر برای من درست است؟

 

این که خودتان پاورپوینت را بسازید خوب طبیعتا به موضوع ارائه خودتون مسلط تر می شید ولی ما این مشکل رو برطرف کردیم. ما سفارش شما رو دریافت می کنیم کار های طراحی را انجام می دهیم. از بهترین استاندارد و قالب برای ارائه شما استفاده می کنیم و برای شما ارسال خواهیم کرد. البته هنوز تمام نشده ما تا پایان ارائه همراه شما خواهیم بود و اگر مشکلی در مورد پاورپوینت یا اطلاعات داشتید ما مشکل شما رو رفع می کنیم.

 

من پاورپوینت را بلدم من هم باید درخواست پاورپوینت بدهم؟

 

پاورپوینت یک نرم افزار جامع هست که هر کسی با هر سنی می تواند با آن کار کند ولی گاهی درست کردن پاورپوینت توسط شخصی نتیجه مطلوبی رو به ارمغان نمیاره و باعث میشه ارائه ضعیفی رو داشته باشید, و حتی گاهی پیش می آید که شخص فرصت تهیه پاورپوینت مورد نظر خود را ندارد. این دلایل باعث می شود که هر شخصی که درخواست پاورپوینت دارد سفارش دهد تا پاورپوینتی با کیفیت برای آن آماده شود. اگر فکر می کنید در زمینه ساخت پاورپوینت خبره هستید می توانید با تولید پاورپوینت کسب درامد داشته باشید.

 

مشتریان ما چه کسانی هستند؟

 

برخلاف دیدگاه خیلی از افراد که فکر می کنند فقط دانشجویان با پاورپوینت سر و کار دارند. خیلی از شرکت ها, اساتید و حتی ارگان های دولتی هم با پاورپوینت کار می کنند و می توانند سفارش خود را ثبت کنند.

 

هوای مشتریانمان را داریم

 

زمانی که شما درخواست پاورپوینت خود را ثبت می کنید ما دست به کار شده و پاورپوینت شما را آماده می کنیم, دانشجویان زمانی که ارائه خود را انجام می دهند و کارشان تمام می شود, دیگر نیازی به پاورپوینت ندارند. پس ما یک راه خلاقانه ای را ایجاد کرده ایم! ما پاورپوینت شما را ساخته و تحویلتان می دهیم و پس از ۱۵ روز که کار شما با این پاورپوینت تمام شد آن را در سایتمان برای فروش قرار می دهیم و مقداری از هزینه پاورپوینت را از افراد دیگر می گیریم. پس مطمئن باشید هزینه پاورپوینت شما منصفانه مشخص می شود. توجه داشته باشید پاورپوینت هایی که شرکتی و خاص هستند در سایت قرار نمی گیرند و فقط و فقط به شرکت درخواست کننده داده می شوند.

 

درخواست پاورپوینت چگونه به دستم خواهد رسید

 

زمانی که سفارش پاورپوینت اختصاصی شما ثبت شد و کار پاورپوینت شما به اتمام رسید ما به همراه آن یک متن راهنما و یک ویس راهنما در قسمت تیکت های کاربری برای اکانت شما ارسال خواهد شد که می توانید پاورپوینت را باز کرده و به همراه آن ویس آموزشی را گوش کنید و برای ارائه آماده شوید. اگر سوال یا مورد خاصی در مورد پاورپوینت هم داشتید می توانید در همان قسمت مطرح کنید تا مورد بررسی قرار  بگیرد.

 

قالب های پاورپوینت خارجی راست چین شده

 

تمامی پاورپوینت هایی که توسط ما تهیه می شوند بدون استثناء خارجی هستند و راست چین شده اند, عملکرد قالب ها را در بخش ویدیو قالب های پاورپوینت و پاورپوینت های آماده می توانید مشاهده کنید و از قدرت قالب ها با خبر شوید. قالب ها از سایت های معروف خریداری و راست چین شده اند و در قالب برای عملکرد متون فارسی تغییراتی انجام شده است که حتی می توان گفت این قالب اختصاصی می باشد. ما چندین قالب را به شما معرفی می کنیم تا قالب مورد نظرتان را پیدا کنید و سپس بر روی آن قالب کارتان را انجام خواهیم داد آن هم به صورت حرفه ای.

 

اگر من اطلاعات را داشته باشم هزینه کمتر می شود؟

 

هر چقدر اطلاعات کاملتری به ما بدهید هزینه کمتری خواهید پرداخت.

 

زبان پاورپوینت های سفارشی

 

سایت پروپوینت فقط سفارش های فارسی را دریافت کرده و انجام می دهد.

 

پشتیبانی سایت به چه صورت است؟

 

پشتیبانی به صورت تیکت, آنلاین, تلفنی و پیامکی خواهد بود.

 

در فایل آموزشی چه چیز هایی وجود دارد؟

 

یک دور ارائه پاورپوینت شما توسط ما انجام شده و صدا ذخیره شده است.

یک فایل ورد از توضیحات پاورپوینت در فایل قرار گرفته که در ارائه بدردتان می خورد.

 

ارسال اطلاعات در بخش تیکت

 

برای ارسال موضوع و غیره و سفارش پاورپوینت اختصاصی ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید, پس از ثبت نام به بخش تیکت های من رفته و عنوان هایی که در زیر این پاراگراف مشخص شده را در تیکتی با نام سفارش پاورپوینت اختصاصی ثبت کنید. آموزش ویدیویی در پایین این بخش قرار گرفته که یک دور این کار رو برای شما انجام دادیم.

 

مواردی که در ادامه گفته می شود را باید در تیکت برای ما ارسال کنید و منتظر اعلام حضور ما باشید: نام, نام خانوادگی, شماره تماس, محل زندگی (استان), نام دانشگاه یا موسسه, تاریخ تولد, رشته تحصیلی, موضوع ارائه, حدود تعداد اسلاید, حدود زمان ارائه, پاورپوینت انیمیشنی باشد یا نباشید؟, از ویدیو در پاورپوینت استفاده شود؟, رنگ پیشنهادی برای موضوع؟ چند روزه به شما تحویل داده شود؟ در کجا از این پاورپوینت استفاده می کنید؟

 

آموزش تصویری سفارش پاورپوینت اختصاصی

 

این بخش در حال فیلمبرداری می باشد …

توسط
تومان